Green Day Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Green Day Turkey

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk müziği

YazarMesaj
21Guns
39/Smooth
39/Smooth
21Guns

Teşekkür : 100

İlk müziği Empty
MesajKonu: İlk müziği   İlk müziği Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 5:49 am

İlk dinlediğim şarkısı Holiday dir Generals adlı oyunun modundan dinlemişimdir ve müziği files tan bulup masaüstüme atmısımdır ve 3 4 kere dinlemisimdir ama Green Day grubunundan haberim yoktur şarkı dinleyeli 1 2 ay olruken ara ara green day gurubu ismini ordan burdan duyarken bi bakayım dedim you tube green day yazdım ve orada hemen gözüme Holiday ilişti bu omu acaba dedim ve evet o buydu sonra yavas yavas diğer şarkılarını dinledim ama ondan önce duman dinlerdim fazlasıyla, green day e tam alışamamıştım sonra ilk satın aldıgım albümü olan american idiot u defalarca dinledim yavas yavas dumandan çok green day dinlemeye baslamıstım sonra diğer albumler faln derken gitar fazla bilmeme rağmen eskiden duman bu akşam falan çalabiliodum bnm önümü açmış bir gruptur green day eğer bu grup olmasaydı suan ibanez elektro gitar sahibi olamıyacaktım 1 sene içinde green day in bilinen tüm müziklerini çalabiliorm bastan sona kadar hepsini Green Day e ve Billie Joe yı cok seviorm bu arada cinsim erkek kız sanmyın :D

İlk müziği
1 sayfadaki 1 sayfası