Green Day Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Green Day Turkey

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ?

+9
BJHeadbangx
marmelad
Rocker
basket-case
dirNtyKilljoy
Whatsername
Billie.Özl
@GreenDay
angel-doa
13 posters
YazarMesaj
angel-doa
39/Smooth
39/Smooth
angel-doa

Teşekkür : 100

Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Empty
MesajKonu: Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ?   Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 10:19 am

Billie Joe nin karısını beğenenler varmıdır merak ettim yani bu kadar yakışıklı bir insan bu kadar( ) bir kadınla nasıl ltfn yorum yapın Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? 834725 :( :( :( :( Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? 574900 Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? 574900 Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? 600192 Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? 600192 Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? 506629 Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? 506629
@GreenDay
Moderatör
Moderatör
@GreenDay

Teşekkür : 98

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Left_bar_bleue0/0Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Empty_bar_bleue  (0/0)
GreenDAy: @GreenDay

MesajKonu: Geri: Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ?   Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 6:56 am

Billie'niz karısı aslında güzel ama son yıllarda yıpranmış gibi gözüküyo
Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Normal_gd73kb
bence bu resimde çok güzel çıkmış
Billie Joe onda bi şey buluyoki 16 yıldır evli
Billie.Özl
CO-Admin
CO-Admin
Billie.Özl

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Left_bar_bleue65/65Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Empty_bar_bleue  (65/65)
GreenDAy: ~Özlenen~

MesajKonu: Geri: Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ?   Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 10:01 am

bence ikinizde doğrusunuz öncelikle Billie'ye değil Addie First lady'i bile yakıştıramıyorum açıkçası Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? 74147 vede sanırım ben Addie nin yernde olsam pek fazla yıpranmazdım :S Fkat Billie'nin onda birşey bulduğu ortada bence iyi kalpli biri falandır Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? 153461 ama yinede Billie'me yakışmıyo Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? 506629
Whatsername
Admin
Admin
Whatsername

Teşekkür : 9

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Left_bar_bleue20/0Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Empty_bar_bleue  (20/0)
GreenDAy: GreenDay

MesajKonu: Geri: Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ?   Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 10:09 am

ben yakıştıyıorum bence hoş çiftler evet belki karısı Billie'den erken yaşlanmış olabilir ama 2 çocuk doğurdu ve sahnede insanın yaşlanması pek mümkün olmasa gerek :D
@GreenDay
Moderatör
Moderatör
@GreenDay

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Left_bar_bleue0/0Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Empty_bar_bleue  (0/0)
GreenDAy: @GreenDay

MesajKonu: Geri: Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ?   Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 11:17 am

ve Billie'den 2 yaş büyük
dirNtyKilljoy
Dookie
Dookie
dirNtyKilljoy

Teşekkür : 6

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:

MesajKonu: Geri: Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ?   Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 2:10 pm

Adie sonuçta öyle evde oturan bir kadın değil, tasarım yapıyor, dernekleri var, çevreci örgütler için çalışıyor... Bir de Billie ile o ünlü olmadan çok önce tanışmış, yani ünlü olduğu için değil, gerçekten sevdiği için:):) Mutlular, mutlu oldukları sürece bize laf düşmez:D:D
Billie.Özl
CO-Admin
CO-Admin
Billie.Özl

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Left_bar_bleue65/65Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Empty_bar_bleue  (65/65)
GreenDAy: ~Özlenen~

MesajKonu: Geri: Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ?   Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 12:33 am

:D evet doğru Billie mutluysa bize laf düşmez
basket-case
Dookie
Dookie

Teşekkür : 2

MesajKonu: Geri: Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ?   Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 5:39 am

ahh ah! ilk zamanlar nefret ederim ama artık seviyorum.sonuçta onu seviyor ve iki oğlu var (: hmm..biraz balık etli ama güzel bir kadın bence.ve çok duyarlı.
Rocker
39/Smooth
39/Smooth
Rocker

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:

MesajKonu: Geri: Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ?   Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 4:49 pm

Şanslı kadın derim- ben pekte hoşlanmıyorum bence Billie Joe daha iyilerine layik ama birbirlerine aşıklar bişey denmez bu konuda :)
marmelad
Dookie
Dookie
marmelad

Teşekkür : 103

MesajKonu: Geri: Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ?   Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 11:08 am

Karısı güzel fakat ona layık değil. Benim olsun Canımı yesin ;D <3 düşünmesi bile mükemmel.
BJHeadbangx
Kerplunk
Kerplunk
BJHeadbangx

Teşekkür : 101

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:

MesajKonu: Geri: Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ?   Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 7:17 am

Dünyanın en şanslı kadını :D:D Başka ne denir kıskanıyorum yani yalan değil :D Ama o mutlu olsun da :D Sadece Billie Joe değil karısıyla yakışan sanatçı ben pek tanımıyorum ben.
E.g : Courtney Love :S Yeri değil belki ama nefret ötesi kadın. :S
http://twitter.com/Teenspiritcd
sensedark
39/Smooth
39/Smooth
sensedark

Teşekkür : 101

MesajKonu: Geri: Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ?   Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 11:08 am

Bence çok tatlı bir kadın!Şahsen ona da bayılıyorum ama kıskanmıyorda değilim yani :D
Billie.D
Moderatör
Moderatör
Billie.D

Teşekkür : 2

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
GreenDAy: Billie.D

MesajKonu: Geri: Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ?   Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 11:11 am

Ya şimdi hiç sevmiyorum diicem ama bir sürü tepki alıcam . :DTamam Billie sevmiş mutlu olmaları çok güzel.Ama yine de ben ikisini bir türlü yakıştıramıyorum. Şanslı bir kadın ne diyiim :)
Rey Degan
Dookie
Dookie
Rey Degan

Teşekkür : 0

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:

MesajKonu: Geri: Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ?   Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 4:21 am

Adrienne'i ne severim ne kıskanırım ne de nefret ederim,sadece saygı duyarım.Ben Billie'yi idolüm olarak görüyorum,adamın özel hayatından bana ne.Ben onun yaptığı müziği,kişiliğini falan seviyorum bi kere.Karısını işin içine karıştırmaya ne gerek var,onlar kendi hayatlarını mutlu mutlu yaşıyolar.Onların adına sevinirim sadece.
M1A2
39/Smooth
39/Smooth
M1A2

MesajKonu: Geri: Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ?   Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 5:01 am

birbirlerini sevmişler Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ? 784690 bize birşey sölemek düşmez

Billie Joe eşi hakkındaki fikirleriniz ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-