Green Day Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Green Day Turkey

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

The Rasmus

2 posters
YazarMesaj
Billie.D
Moderatör
Moderatör
Billie.D

Teşekkür : 2

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
The Rasmus Left_bar_bleue0/0The Rasmus Empty_bar_bleue  (0/0)
GreenDAy: Billie.D

The Rasmus Empty
MesajKonu: The Rasmus   The Rasmus Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 7:10 am

The Rasmus 800px-The_Rasmus_in_Bochum_2005

THE RASMUS

The Rasmus, Finlandiya çıkışlı bir Alternatif rock/gothic rock grubu. Grup elemanlarının lise yıllarında kurdukları ve geliştirdikleri grubu bugüne kadar taşıdılar. Finlandiya'nın en iyi gruplarından birisi olarak kabul edilen The Rasmus bu zamana kadar 6 stüdyo albümüne ve 21 farklı singlea imza attılar.
Dünya çapında 3.5 milyondan fazla albüm satarak adını 2003 yılında çıkardıkları, ticari olarak en başarılı albümleri Dead Letters'la duyuran grup, In the Shadows isimli, bilinen en başarılı singlelarıyla 2003 yılına damgalarını vurmuşlardı.
11 yıl önce,ilerlemek için ve daha 16 yaşlarında Warner Müzik finlandiya'yla mukavele imzalamaları grubun okulu terketmesine neden oldu. "Bizim kendimize güvenden daha üstün bir şey duyduğumuzu söyleyebilirsiniz" diyor Pauli. "Biz her zaman kendimize çok güveniyorduk ve başkada bi seçenek yoktu. Biz hiçbir zaman kaybediceğimizi düşünmedik. Ama bunu yapmak zorundayız şeklinde düşündük. Başka şey düşünmedik yani". Onlar ilk çıkışlarını Peep'le yaptılar ki bu hızla Altın dereceye ulaştı bu.
"Sadece hissettiğim tek şey. Evet! sonunda! bu zamanla oldu." diyor Lauri lintu(fincede kuş anlamına gelen)lakabıylada da anılan insan. "Biliyordum sanki bi gün bunun olacağını ve kemiklerime kadar hissediyordum ama hala öğrenilecek çok şey var. Düşünüyorum da eğer bu başarıyı 5 yıl önce yakalamış olsaydık biz bitmiştik. Bu çok çılgınca, kafanı karıştırıp seni kışkırtan çok şey var. Grupla birlikte büyümek iyi oldu vebüyüme esnasında yavaş yavaş bi çok şeyi görmek bizim için çok önemli."

Şarkılarını çok beğenirim ben bu grubunözellikle In The Shadows.Dinlemenizi tavsiye ederim.
İlginçtir ama şu Lauri(vokalist)yi hep kediye benzetmişimdir.Çok ilginç bir suratı var The Rasmus 153461
LimanVonSanders!
Moderatör
Moderatör
LimanVonSanders!

Teşekkür : 114

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
GreenDAy:

The Rasmus Empty
MesajKonu: Geri: The Rasmus   The Rasmus Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 8:05 am

In the Shadow ile duymuştum isimlerini ilk defa. Pek bişey bilmiyordum haklarnda teşekkürler paylaşm için. The Rasmus 875395
http://www.gokce.biz
Billie.D
Moderatör
Moderatör
Billie.D

Teşekkür : 2

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
GreenDAy: Billie.D

The Rasmus Empty
MesajKonu: Geri: The Rasmus   The Rasmus Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 8:15 am

rica ederimm. The Rasmus 844670
Bende In The Shadowsla tanıdım,en bilinen de o zaten.

The Rasmus
1 sayfadaki 1 sayfası