Green Day Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Green Day Turkey

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Almora (Senfonik Rock Grubu)

YazarMesaj
LimanVonSanders!
Moderatör
Moderatör
LimanVonSanders!

Teşekkür : 114

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Almora (Senfonik Rock Grubu) Left_bar_bleue0/0Almora (Senfonik Rock Grubu) Empty_bar_bleue  (0/0)
GreenDAy:

Almora (Senfonik Rock Grubu) Empty
MesajKonu: Almora (Senfonik Rock Grubu)   Almora (Senfonik Rock Grubu) Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 5:11 am

Almora (Senfonik Rock Grubu) 357nas3Almora (Senfonik Rock Grubu) 207pyma

Türk senfonik rock müzik grubu olan Almora, "Knight Errant"dan Soner Canözer tarafından "Wacken Open Air" sonrası 2001 yılında kuruldu. Klasik rock enstrumanlarının yanında keman flüt yaylı tambur ve soprano vokal örgüsünü, müziğine başarılı bir şekilde adapte etmişlerdir.

Vokalde Ahmet, davulda Serkan, bayan vokalde ve kemanda Nihan, flütte Bilge ve bas gitarda Vefa’dan oluşan Almora ertesi yıl RSF 5’te çıktı. Aldıkları olumlu tepkilerle kısa sürede tanınarak, çok yeni olmalarına karşın hızlı bir üretime giren grup, özellikle yabancı basının övgüsüyle karşılaştı. Bu tepkiler karşısında moral bulan ve çalışmalarına hız veren Almora, 21 Mart 2002’de bir single çalışmayla müzik piyasasına adım attı. Çalışmayı "Standing Still" ve büyük beğeni toplayan "Cyrano" oluşturuyordu.

Şarkıları çok güzel! Mutlaka dinlemelisiniz. şarkı sözleri bölümüne ben kendim en beğendiğim şarkılarını koydum.Oradan başlayabilirsiniz.Grup hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler için
: http://www.anatolianrock.com/Almora
http://www.gokce.biz

Almora (Senfonik Rock Grubu)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Msn Grubu
» G.E.C.E Grubu