Green Day Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Green Day Turkey

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Siz Kaçıncı Sınıftasınız

3 posters
YazarMesaj
*biLLie*arMstroNg*
Dookie
Dookie
*biLLie*arMstroNg*

Teşekkür : 104

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Siz Kaçıncı Sınıftasınız Left_bar_bleue0/0Siz Kaçıncı Sınıftasınız Empty_bar_bleue  (0/0)
GreenDAy: GreenDay

Siz Kaçıncı Sınıftasınız Empty
MesajKonu: Siz Kaçıncı Sınıftasınız   Siz Kaçıncı Sınıftasınız Icon_minitimeÇarş. Ocak 19, 2011 5:51 am

Küçük Ali okula başladığından beri her gün öğretmeni Aysel 'e gidip "Efendim beni yanlış sınıfa koydunuz. Benim yerim birinci sınıf değil. Ablam üçüncü sınıfta ama ben en az onun kadar akilliyim. Hiç olmazsa beni üçüncü sınıfa alın" diye şikayet edermiş. Bundan sıkılan Aysel öğretmen bir sabah Ali 'yi kaptığı gibi müdür bey 'e götürmüş ve hadiseyi anlatmış. Okul müdürü Peki demiş, Bu çocuğu bir imtihan edelim eğer yeri üçüncü sınıfsa o sınıfa sokalım ve sormaya başlamış, İki kere iki? Ali hemen "dört " diye cevap vermiş. sekiz kere dokuz? Ali " yetmiş iki " demiş. Kaç mevsim var?; Ali "dört " demiş. Sınıf hocası müdüre "Müsaade ederseniz ben de birkaç sual sorayım" demiş ve sormuş : Söyle bakalım, ineklerde dört tane ama ben de iki tane var. Bu nedir? Ali "Ayak"; demiş. Aysel öğretmen sormuş "Peki senin pantolonunda olup da benim pantolonum da olmayan nedir?" Ali hemen "Cep" demiş. Bunun üzerine müdür Aysel Öğretmen'e dönmüş ve : " Hocam "demiş. " Bu çocuğu üç değil besinci sınıfa koyun . Çünkü son iki suale ben doğru cevap veremedim ama o verdi "..:))) Siz Kaçıncı Sınıftasınız 574900
Billie.D
Moderatör
Moderatör
Billie.D

Teşekkür : 2

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Siz Kaçıncı Sınıftasınız Left_bar_bleue0/0Siz Kaçıncı Sınıftasınız Empty_bar_bleue  (0/0)
GreenDAy: Billie.D

MesajKonu: Geri: Siz Kaçıncı Sınıftasınız   Siz Kaçıncı Sınıftasınız Icon_minitimeÇarş. Ocak 19, 2011 6:06 am

süpermiş ya. lol!
Green Day :D
39/Smooth
39/Smooth
Green Day :D

Teşekkür : 98

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
GreenDAy: GreenDay

MesajKonu: Geri: Siz Kaçıncı Sınıftasınız   Siz Kaçıncı Sınıftasınız Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 9:53 am

Ben bunu biliodum ama yine güzel bir paylaşım Helal teşekkürler.....

Siz Kaçıncı Sınıftasınız
1 sayfadaki 1 sayfası