Green Day Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Green Day Turkey

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Derhal Rotanızı Değiştirin

2 posters
YazarMesaj
*biLLie*arMstroNg*
Dookie
Dookie
*biLLie*arMstroNg*

Teşekkür : 104

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Derhal Rotanızı Değiştirin Left_bar_bleue0/0Derhal Rotanızı Değiştirin Empty_bar_bleue  (0/0)
GreenDAy: GreenDay

Derhal Rotanızı Değiştirin Empty
MesajKonu: Derhal Rotanızı Değiştirin   Derhal Rotanızı Değiştirin Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 12:19 pm

Bir savaş gemisi karanlık ve sisli bir gecede yol alıyormuş. Derken kaptan köşkündeki komutan tam karşıda ve uzakta üzerlerine doğru gelen bir ışık farketmiş. Hemen karşı tarafa sinyal göndererek şu mesajı geçmiş:
-"Derhal rotanızı 30 derece doğuya çeviriniz" Karşıdan anında cevap gelmiş:
-"Sen rotanı 30 derece batıya çevir!" Komutan şaşırmış, biraz da sinirlenmiş, mesajı tekrarlamış:
-"Rotanı derhal 30 derece doğuya çevir, emrediyorum!" Karşıdan cevap:
-"Asıl sen rotanı 30 derece batıya çevireceksin!" Komutan öfkeden küplere binmiş, bir mesaj daha yollamış.
-"Ben 30 yıllık kaptanım, sana son kez emrediyorum, rotanı 30 derece batıya çevir!"
-"Sen 30 senelik kaptansan ben de 20 senelik denizciyim, sen rotanı 30 derece doğuya çevir." Komutan, o kadar sinirlenmiş ki, hemen mürettebata bütün topları ateşe hazır hale getirmelerini emretmiş ve son kez bir mesaj göndermiş:
-"Burası bir savaş gemisi, derhal rotanı 30 derece batıya çevirmezsen ateşe başlayacağız."
-"Burası da bir deniz feneri.. Sen rotanı bir an önce 30 derece doğuya çevirmezsen birazdan kayalara çarpacaksın" Derhal Rotanızı Değiştirin 71498 Derhal Rotanızı Değiştirin 71498
marmelad
Dookie
Dookie
marmelad

Teşekkür : 103

Derhal Rotanızı Değiştirin Empty
MesajKonu: Geri: Derhal Rotanızı Değiştirin   Derhal Rotanızı Değiştirin Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 1:43 pm

haha çok iyiymiş teşekkürler :)

Derhal Rotanızı Değiştirin
1 sayfadaki 1 sayfası