Green Day Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Green Day Turkey

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

En Son Hangi Kitabı Okudun?

+6
Billie.Özl
BJHeadbangx
Whatsername
Rey Degan
Admin
LimanVonSanders!
10 posters
YazarMesaj
LimanVonSanders!
Moderatör
Moderatör
LimanVonSanders!

Teşekkür : 114

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
En Son Hangi Kitabı Okudun? Left_bar_bleue0/0En Son Hangi Kitabı Okudun? Empty_bar_bleue  (0/0)
GreenDAy:

En Son Hangi Kitabı Okudun? Empty
MesajKonu: En Son Hangi Kitabı Okudun?   En Son Hangi Kitabı Okudun? Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 12:12 pm

Arkadaşlar bu bölümde herkes son okuduğu kitap hakkında birkaç cümlelik yorumda bulunsun. Böylece kitap okuyacağımız zaman karar vermek daha kolaylaşır.

İlk olarak ben başlıyorum
*Perihan Mağden - İki Genç Kızın Romanı*

Kitapta bi tane psokapat kız var. Üniversiteye daha yeni kayıt yaptıracak olan bu kızın ciddi manada sorunları var=).Birgün çok güzel bi tane kızla tanışıyor. Ve romanda bu iki genç kızın başından geçenler anlatılıyor.Kitap sürükleyici ama sonunda hani "the end" yok =D Bitmiyor yani yarıda kalmış gibi birşey. Yazardan dolayı almıştm ben bu kitabı. Gene de okuyun hayata farklı insanların farklı bakış açılarından bakın.Tavsiye ederim.
http://www.gokce.biz
Admin
Admin
Admin
Admin

Teşekkür : 25

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
En Son Hangi Kitabı Okudun? Left_bar_bleue9999/9999En Son Hangi Kitabı Okudun? Empty_bar_bleue  (9999/9999)
GreenDAy: GreenDay

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudun?   En Son Hangi Kitabı Okudun? Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 12:41 pm

Mehdix diye bir kitaptı.
Hala etkisindeyim diyebilirim.
Kurgu mükemmel ve sürükleyici
Yazarı 'Turgay Güler' kitap olasılık teorisi üzerine yazılmış.
https://greendayturkey.yetkin-forum.com
Rey Degan
Dookie
Dookie
Rey Degan

Teşekkür : 0

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
En Son Hangi Kitabı Okudun? Left_bar_bleue0/0En Son Hangi Kitabı Okudun? Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudun?   En Son Hangi Kitabı Okudun? Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 4:15 am

Keith Waterhouse'un Billy Liar isimli kitabını okudum en son.

Kitap 19 yaşında olup sürekli yalan söyleyen bir çocuğun hayatının 1 gününü anlatıyor.Bu çocuk aslında komedyen olmak Londra'ya falan gitmek istiyor,ailesiyle sorunları var,bir komedyenden teklif geliyor,en sonunda gitmek istiyor ama gidemiyor.
Whatsername
Admin
Admin
Whatsername

Teşekkür : 9

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
En Son Hangi Kitabı Okudun? Left_bar_bleue20/0En Son Hangi Kitabı Okudun? Empty_bar_bleue  (20/0)

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudun?   En Son Hangi Kitabı Okudun? Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 3:21 pm

eric fon daniken'nin Tanrıların arabaları adlı kitabını okuyorum adam gerçekten düşündürüyor kitapta uzaylıların varlığı ve buna kanıtlar anlatılıyor
BJHeadbangx
Kerplunk
Kerplunk
BJHeadbangx

Teşekkür : 101

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudun?   En Son Hangi Kitabı Okudun? Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 8:49 am

Alaycı Kuşu okdum en son.Açlık Oyunları serisinin son kitabıydı.Eğer okumamışsanız mutlaka okuyun derim,gerçekten harika bir kitap.
Ondan öncede Digital Kale'yi okudum o da çok güzel tavsiyedir :D
http://twitter.com/Teenspiritcd
Billie.Özl
CO-Admin
CO-Admin
Billie.Özl

Teşekkür : 98

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
En Son Hangi Kitabı Okudun? Left_bar_bleue65/65En Son Hangi Kitabı Okudun? Empty_bar_bleue  (65/65)
GreenDAy: ~Özlenen~

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudun?   En Son Hangi Kitabı Okudun? Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 9:25 am

BJHeadbangx demiş ki:
Alaycı Kuşu okdum en son.Açlık Oyunları serisinin son kitabıydı.Eğer okumamışsanız mutlaka okuyun derim,gerçekten harika bir kitap.
Ondan öncede Digital Kale'yi okudum o da çok güzel tavsiyedir :D

Bende en son Alaycı Kuş'u okudum Harika bir kitap Katniss'te punk ruhu var xP :D:D
Billielif
Insomniac
Insomniac
Billielif

Teşekkür : 102

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudun?   En Son Hangi Kitabı Okudun? Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 10:26 am

En son hangi kitabı okuduğumu unuttum En Son Hangi Kitabı Okudun? 153461 Ama çoook uzun bir süredir Diriliş'i okuyorum ve MÜTHİŞ bir kitap ! Her Türk'ün okuması gerektiğini de düşünüyorum Turgut Özakman'ın üçlemesini...
basket-case
Dookie
Dookie

Teşekkür : 2

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudun?   En Son Hangi Kitabı Okudun? Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 6:46 am

en son sergüzeşt'i okudum samipaşazade sezai'nin romanı.birden elime geçti ve okudum aklımda onu okumak yoktu baktım kısa biter hemen dedim xD zaten eşit ağırlık öğrencisi olduğum için geç bile kaldım denebilir.

konusu da çok güzel.güzel derken iç açıcı değil. xD köle ticareti ile ilgili.kahramanı Dilber adlı bi köle.köle diyorum çünkü o evde çalışan hizmetli gibi değil,köle gibi hayatları.roman en son kızın kendini Nil Nehrine atıp ölmesiyle bitiyor..
LimanVonSanders!
Moderatör
Moderatör
LimanVonSanders!

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
GreenDAy:

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudun?   En Son Hangi Kitabı Okudun? Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 7:53 am

basket-case demiş ki:
en son sergüzeşt'i okudum samipaşazade sezai'nin romanı.birden elime geçti ve okudum aklımda onu okumak yoktu baktım kısa biter hemen dedim xD zaten eşit ağırlık öğrencisi olduğum için geç bile kaldım denebilir.

konusu da çok güzel.güzel derken iç açıcı değil. xD köle ticareti ile ilgili.kahramanı Dilber adlı bi köle.köle diyorum çünkü o evde çalışan hizmetli gibi değil,köle gibi hayatları.roman en son kızın kendini Nil Nehrine atıp ölmesiyle bitiyor..

Hilal paylaşm için teşekkürler de sonunu niye söylüyon ktabın En Son Hangi Kitabı Okudun? 574900 En Son Hangi Kitabı Okudun? 574900

*Niye okuyalım ki onu dilberin inthar edeceğini bile bile ?
angeLa.*
39/Smooth
39/Smooth
angeLa.*

Teşekkür : 100

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudun?   En Son Hangi Kitabı Okudun? Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 2:10 pm

Dedikoducu Kızı okuyorum hala :D
basket-case
Dookie
Dookie

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudun?   En Son Hangi Kitabı Okudun? Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 8:55 am

LimanVonSanders! demiş ki:
basket-case demiş ki:

Hilal paylaşm için teşekkürler de sonunu niye söylüyon ktabın En Son Hangi Kitabı Okudun? 574900 En Son Hangi Kitabı Okudun? 574900

*Niye okuyalım ki onu dilberin inthar edeceğini bile bile ?

xDDD

öyle deme ama ya..ne biliyim herkes biliyordur diye düşündüm o kitabı derslerden felan.kusura bakma o zaman dilber öldü maalesef.sen de nasıl öldüğünü öğrenmek için okuyabilirsin? xD
LimanVonSanders!
Moderatör
Moderatör
LimanVonSanders!

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
GreenDAy:

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudun?   En Son Hangi Kitabı Okudun? Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 3:53 pm

Dur tahmin ediyim.Nil nehrine mi atıyor yoksa kendini En Son Hangi Kitabı Okudun? 979792

Alemsn ya onu bile yazmışsn ki En Son Hangi Kitabı Okudun? 875395
LimanVonSanders!
Moderatör
Moderatör
LimanVonSanders!

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
GreenDAy:

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudun?   En Son Hangi Kitabı Okudun? Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 4:02 pm

*Arthur Schopenhauer - Aşkın Metafiziği *

Okunması gereken bir kitap bence zaten en sevdiğim arkadaşım tavsiye etmişti 3 ay önce falan da yeni okuyabildim ben.. Yazarımıza göre aşk asdece insanların cinsel dürtülerinin ifadesi. Yani aşk diye birşey yok. O hissettiğimiz duygu aslında bizim cinsel dürtülerimiz...Kitabı okursanız yazar sizi de ikna edecektr.Zaten 90 syf birşey.Bence okuyun mutlaka!
basket-case
Dookie
Dookie

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudun?   En Son Hangi Kitabı Okudun? Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 11:25 am

tamam ya demicem bida bişey.hıh. xD
yazıyorum sadece adını,o kadar.
ahanda yazıyorum : sara shepart:sevimli küçük yalancılar
yorumum:güzel kitap.

al. xD
Billie.Özl
CO-Admin
CO-Admin
Billie.Özl

Teşekkür : 98

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
En Son Hangi Kitabı Okudun? Left_bar_bleue65/65En Son Hangi Kitabı Okudun? Empty_bar_bleue  (65/65)
GreenDAy: ~Özlenen~

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudun?   En Son Hangi Kitabı Okudun? Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 8:38 am

basket-case demiş ki:
tamam ya demicem bida bişey.hıh. xD
yazıyorum sadece adını,o kadar.
ahanda yazıyorum : sara shepart:sevimli küçük yalancılar
yorumum:güzel kitap.

al. xD

Bende almayı düşünüyorum bu seriyi çok güzel diyorlar :)
basket-case
Dookie
Dookie

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudun?   En Son Hangi Kitabı Okudun? Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 10:17 am

güzel bence de.bende herkesin okuduğu şeyler pek okumam ama bunu öyle kimseden duymadan almıştım indirimdeydi diye xDD okudum hoşuma gitti baya.ama daha 1. kitabı bitirdim diğerleri de var.
Billie.D
Moderatör
Moderatör
Billie.D

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
GreenDAy: Billie.D

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudun?   En Son Hangi Kitabı Okudun? Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 6:13 am

Açlık Oyunlarının son kitabı(Alaycı Kuş)nı okudum :D 400küsür sayfa 2 saatte bitti ya.Çok güzeldi gerçekten. :?
LimanVonSanders!
Moderatör
Moderatör
LimanVonSanders!

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
GreenDAy:

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudun?   En Son Hangi Kitabı Okudun? Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 10:59 pm

Billie.D demiş ki:
Açlık Oyunlarının son kitabı(Alaycı Kuş)nı okudum :D 400küsür sayfa 2 saatte bitti ya.Çok güzeldi gerçekten. :?

Atlaya atlaya okudun herhalde denz 2satte bittiğine göre 400 sayfa =D
Billie.D
Moderatör
Moderatör
Billie.D

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
GreenDAy: Billie.D

MesajKonu: Geri: En Son Hangi Kitabı Okudun?   En Son Hangi Kitabı Okudun? Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 10:06 am

hayırr. :D okudum direk.Kitap kurduyumdur ciddi ciddi. En Son Hangi Kitabı Okudun? 153461

En Son Hangi Kitabı Okudun?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-