Green Day Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Green Day Turkey

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

[Linkin Park] Yeni Albüm " A Thousand Suns "

3 posters
YazarMesaj
Kirman
Dookie
Dookie
Kirman

Teşekkür : 102

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
[Linkin Park] Yeni Albüm " A Thousand Suns "  Left_bar_bleue0/0[Linkin Park] Yeni Albüm " A Thousand Suns "  Empty_bar_bleue  (0/0)
GreenDAy: ~ Kirman *

[Linkin Park] Yeni Albüm " A Thousand Suns "  Empty
MesajKonu: [Linkin Park] Yeni Albüm " A Thousand Suns "    [Linkin Park] Yeni Albüm " A Thousand Suns "  Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 1:13 pm

[Linkin Park] Yeni Albüm " A Thousand Suns "  911Linkin_Park__A_Thousand_sunsZaZa

"The Catalyst" isimli Single 2 Ağustos'ta , "A Thousand Suns" albümü 14 Eylül'de çıkıyor.

Albümdeki şarkılar :

1. The Requiem
2. The Radiance
3. Burning In The Skies
4. Empty Spaces
5. When They Come For Me
6. Robot Boy
7. Jornada Del Muerto
8. Waiting For The End
9. Blackout
10. Wretches And Kings
11. Wisdom, Justice, And Love
12. Iridescent
13. Fallout
14. The Catalyst
15. The Messenger

[Linkin Park] Yeni Albüm " A Thousand Suns "  84468

[Linkin Park] Yeni Albüm " A Thousand Suns "  69742332976_60895_LinkinPark_MinchinPhoto_22231_01_FL_V2

----Kategorilere Sığmayan Albüm (Yeni Haber 24.01.2010)----

Linkin Park, yeni albümündeki şarkılarla hayranlarını şaşırtacak.

Bir süredir yeni albüm üzerinde çalışan grup elemanları, kayıtları ağırdan almaya karar verdiler. Şimdiye dek kimsenin yapmadığı tarzda şarkılar üretmek için çalışan Linkin Park üyeleri, yeni şarkılarını dinleyen müzikseverlerin onları herhangi bir kategoriye sokamayacağından emin.

"Sınırlarımızı sürekli zorluyoruz. 'Şarkılar neye benziyor?' sorusuna cevap verebilmek zor. Bunu anlatabilmek kolay değil. İnsanlar şarkılarımızı duydklarında onları herhangi bir kategoriye sokmakta zorlanacaklar" diyor Mike Shinoda.

Linkin Park, yepyeni bir albüm için yeniden stüdyoya girdi.

Linkin Park'ın solisti Chester Bennington, MTV News'e verdiği röportajda grubun yeni albüm için düzinelerce şarkı hazırladığını söyledi. Rick Rubin'in yeniden prodüktör koltuğunda yer alacağı yeni Linkin Park albümünün 2010'un Haziran ayında yayımlanması planlanıyor.

Kaynak --> MTV

Umarım MTM albümü gibi bir hayal kırıklığı olmaz.
https://greendayturkey.yetkin-forum.com
Kirman
Dookie
Dookie
Kirman

Teşekkür : 102

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
[Linkin Park] Yeni Albüm " A Thousand Suns "  Left_bar_bleue0/0[Linkin Park] Yeni Albüm " A Thousand Suns "  Empty_bar_bleue  (0/0)
GreenDAy: ~ Kirman *

MesajKonu: Geri: [Linkin Park] Yeni Albüm " A Thousand Suns "    [Linkin Park] Yeni Albüm " A Thousand Suns "  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 9:28 am

https://greendayturkey.yetkin-forum.com
basket-case
Dookie
Dookie

Teşekkür : 2

MesajKonu: Geri: [Linkin Park] Yeni Albüm " A Thousand Suns "    [Linkin Park] Yeni Albüm " A Thousand Suns "  Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 11:10 am

Wretches And Kings 'i dinledim geçen ben de. kuzenim tam bir LP fanıdır da. ben de severim tabi. single da çok iyi.
dirNtyKilljoy
Dookie
Dookie
dirNtyKilljoy

Teşekkür : 6

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
GreenDAy: GreenDay

MesajKonu: Geri: [Linkin Park] Yeni Albüm " A Thousand Suns "    [Linkin Park] Yeni Albüm " A Thousand Suns "  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 12:26 pm

The Catalyst'i çok beğendim :)

[Linkin Park] Yeni Albüm " A Thousand Suns "
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Linkin Park
» Linkin Park-Breaking The Habbit