Green Day Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Green Day Turkey

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bilgisayarların Cinsiyeti

+4
LimanVonSanders!
@GreenDay
Billie.Özl
Billielif
8 posters
YazarMesaj
Billielif
Insomniac
Insomniac
Billielif

Teşekkür : 102

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Bilgisayarların Cinsiyeti Left_bar_bleue0/0Bilgisayarların Cinsiyeti Empty_bar_bleue  (0/0)
GreenDAy: GreenDay

Bilgisayarların Cinsiyeti Empty
MesajKonu: Bilgisayarların Cinsiyeti   Bilgisayarların Cinsiyeti Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 8:48 am

Amerika'da kadınlar ve erkekler bilgisayarın dişi mi yoksa erkek mi olduğunu tartışıyorlarmış...

Kadınlar bu aletin erkek olduğunu savunmuşlar. "Çünkü" demişler, "bilgisayarlar aslında sorunları çözmek için yaratılmış olmalarına rağmen ömürlerinin dörtte üçünü sorun yaratarak geçirirler... Daha da önemlisi, bunlardan bir tane aldığınız an, biraz daha sabretmiş olsaydınız çok daha gelişmiş bir modeline sahip olabileceğinizi görüp pişman olursunuz...."

Erkekler tabii tam ters görüşte... "Bilgisayar dişidir" diyorlar, "çünkü onun mantığını yaratıcısından başka hiç kimsenin anlaması mümkün değildir, bu bir. Yaptığınız en küçük hatayı bile derhal hafızasına kaydedip tekrar tekrar önünüze koyar bu ikiii... Ve bir bilgisayar aldıktan kısa bir süre sonra fark edersiniz ki, bir o kadar daha parayı ona gereken aksesuarlar için harcamaktasınız, bu da üüüççç...."

Sizce Hangisi? Bilgisayarların Cinsiyeti 153461
Billie.Özl
CO-Admin
CO-Admin
Billie.Özl

Teşekkür : 98

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Bilgisayarların Cinsiyeti Left_bar_bleue65/65Bilgisayarların Cinsiyeti Empty_bar_bleue  (65/65)
GreenDAy: ~Özlenen~

MesajKonu: Geri: Bilgisayarların Cinsiyeti   Bilgisayarların Cinsiyeti Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 9:06 am

Çok sevdim Bilgisayarların Cinsiyeti 153461 doğal olarak ben de erkek demeliyim.. aslında dişi demeyi isterim fakat erkeklerin verdiği nedenler beni engelliyor.. Bilgisayarların Cinsiyeti 264404 Bilgisayarların Cinsiyeti 74147
@GreenDay
Moderatör
Moderatör
@GreenDay

Teşekkür : 98

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Bilgisayarların Cinsiyeti Left_bar_bleue0/0Bilgisayarların Cinsiyeti Empty_bar_bleue  (0/0)
GreenDAy: @GreenDay

MesajKonu: Geri: Bilgisayarların Cinsiyeti   Bilgisayarların Cinsiyeti Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 10:47 am

Billie.Özl demiş ki:
Çok sevdim Bilgisayarların Cinsiyeti 153461 doğal olarak ben de erkek demeliyim.. aslında dişi demeyi isterim fakat erkeklerin verdiği nedenler beni engelliyor.. Bilgisayarların Cinsiyeti 264404 Bilgisayarların Cinsiyeti 74147

aynen
LimanVonSanders!
Moderatör
Moderatör
LimanVonSanders!

Teşekkür : 114

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
GreenDAy:

MesajKonu: Geri: Bilgisayarların Cinsiyeti   Bilgisayarların Cinsiyeti Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 11:16 am

"Biraz daha sabretmiş olsaydınız çok daha gelişmiş bir modeline sahip olabileceğinizi görüp pişman olursunuz"

Bu cümle yanlış yere yazılmış . Bilgisayarların Cinsiyeti 264404
http://www.gokce.biz
*biLLie*arMstroNg*
Dookie
Dookie
*biLLie*arMstroNg*

Teşekkür : 104

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:

MesajKonu: Geri: Bilgisayarların Cinsiyeti   Bilgisayarların Cinsiyeti Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 1:22 pm

Bana göre bilgisayarlar erkektir! Kadınların gösterdiği nedenler çok mantıklı çünkü
Whatsername
Admin
Admin
Whatsername

Teşekkür : 9

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Bilgisayarların Cinsiyeti Left_bar_bleue20/0Bilgisayarların Cinsiyeti Empty_bar_bleue  (20/0)

MesajKonu: Geri: Bilgisayarların Cinsiyeti   Bilgisayarların Cinsiyeti Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 2:29 pm

hepsi mantııklı :D bir o kadarda saçma :D teşekkürler :D
Billie.D
Moderatör
Moderatör
Billie.D

Teşekkür : 2

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
GreenDAy: Billie.D

MesajKonu: Geri: Bilgisayarların Cinsiyeti   Bilgisayarların Cinsiyeti Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 11:18 am

ya şimdi erkek diicem ama ama kadın olmasıda çok mantıklı geliyor.Seçim yapamıyorum :D
SkyHan
Kerplunk
Kerplunk
SkyHan

Teşekkür : 99

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:

MesajKonu: Geri: Bilgisayarların Cinsiyeti   Bilgisayarların Cinsiyeti Icon_minitimeSalı Ara. 28, 2010 4:58 am

İkiside. Saolsun pc cikte hepsi var. Yokyok maşallah :D

Bilgisayarların Cinsiyeti
1 sayfadaki 1 sayfası