Green Day Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Green Day Turkey

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Genç Erkeklerle Birlikte Olmak

3 posters
YazarMesaj
LimanVonSanders!
Moderatör
Moderatör
LimanVonSanders!

Teşekkür : 114

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Genç Erkeklerle Birlikte Olmak Left_bar_bleue0/0Genç Erkeklerle Birlikte Olmak Empty_bar_bleue  (0/0)
GreenDAy:

Genç Erkeklerle Birlikte Olmak Empty
MesajKonu: Genç Erkeklerle Birlikte Olmak   Genç Erkeklerle Birlikte Olmak Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 7:21 am

Almanya' da Max Planck enstitüsünün yaptığı bir araştırmaya göre, kendisinden yedi ila dokuz yaş genç bir erkekle evlenen bir kadın, yaşıtıyla evlenen oranla %20 daha fazla ölüm riski taşıyor. Kendinden büyük erkekle evlenen kadınların ölüm oranı ise %8 artıyor.
Sebep de Şu:
Genç erkeklerle evlenen kadınlar, zamanın etkilerine karşı daha hassas oluyor. Sosyal baskı da olumsuz etkiliyor. Erkeğin enerjisi, kadında ayak uyduramama endişesine sebep oluyor.

Not : ya bi de gazetede haberle ilgili olarak Sharon Stone un More dergisine verdiği röportajı koymuşlar çok hoşuma gitti.
Sharon Stone 20 li yaşlardaki erkeklerden sık sık teklif alıyormuş ve bu durumu anne şefkatiyle karşılıyormuş. Genç Erkeklerle Birlikte Olmak 574900 Genç Erkeklerle Birlikte Olmak 574900 Genç Erkeklerle Birlikte Olmak 574900
http://www.gokce.biz
Whatsername
Admin
Admin
Whatsername

Teşekkür : 9

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Genç Erkeklerle Birlikte Olmak Left_bar_bleue20/0Genç Erkeklerle Birlikte Olmak Empty_bar_bleue  (20/0)
GreenDAy: GreenDay

MesajKonu: Geri: Genç Erkeklerle Birlikte Olmak   Genç Erkeklerle Birlikte Olmak Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 1:13 pm

o zmaan en akıllıcası yaşıtlarınla evlenmek :D
LimanVonSanders!
Moderatör
Moderatör
LimanVonSanders!

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Genç Erkeklerle Birlikte Olmak Left_bar_bleue0/0Genç Erkeklerle Birlikte Olmak Empty_bar_bleue  (0/0)
GreenDAy:

MesajKonu: Geri: Genç Erkeklerle Birlikte Olmak   Genç Erkeklerle Birlikte Olmak Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 5:14 am

Bu araştırmaya göre öyle de.. Erkekler bayanlara daha geç olgunlaştığı için ben bayan olsam en az 3 yaş büyük bi erkekle evlenrdim Genç Erkeklerle Birlikte Olmak 264404
Billie.Özl
CO-Admin
CO-Admin
Billie.Özl

Teşekkür : 98

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Genç Erkeklerle Birlikte Olmak Left_bar_bleue65/65Genç Erkeklerle Birlikte Olmak Empty_bar_bleue  (65/65)
GreenDAy: ~Özlenen~

MesajKonu: Geri: Genç Erkeklerle Birlikte Olmak   Genç Erkeklerle Birlikte Olmak Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 8:36 am

Ben zaten bayanım evleniceğimi düşünmüyorum (belki Billie gibi biriyle Genç Erkeklerle Birlikte Olmak 784690 ) evlenseydim ben yaşıtımla ya da yine yaklaşık 3 yaş büyük biriyle evlenirdim bu duruma göre
LimanVonSanders!
Moderatör
Moderatör
LimanVonSanders!

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
GreenDAy:

MesajKonu: Geri: Genç Erkeklerle Birlikte Olmak   Genç Erkeklerle Birlikte Olmak Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 4:19 pm

Evleniceksin emin ol =D
Billie.Özl
CO-Admin
CO-Admin
Billie.Özl

Teşekkür : 98

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Genç Erkeklerle Birlikte Olmak Left_bar_bleue65/65Genç Erkeklerle Birlikte Olmak Empty_bar_bleue  (65/65)
GreenDAy: ~Özlenen~

MesajKonu: Geri: Genç Erkeklerle Birlikte Olmak   Genç Erkeklerle Birlikte Olmak Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 2:30 am

veletlerle dünyayı gezemem !!! Genç Erkeklerle Birlikte Olmak 68126

Genç Erkeklerle Birlikte Olmak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-