Green Day Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Green Day Turkey

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Özlem Tekin 5 Yıllık Suskunluğunu "Bana Bi'şey Olmaz" ile Bozdu!

YazarMesaj
BjTrMk
39/Smooth
39/Smooth
BjTrMk

Teşekkür : 4

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Özlem Tekin 5 Yıllık Suskunluğunu "Bana Bi'şey Olmaz" ile Bozdu! Left_bar_bleue0/0Özlem Tekin 5 Yıllık Suskunluğunu "Bana Bi'şey Olmaz" ile Bozdu! Empty_bar_bleue  (0/0)
GreenDAy: GreenDay

Özlem Tekin 5 Yıllık Suskunluğunu "Bana Bi'şey Olmaz" ile Bozdu! Empty
MesajKonu: Özlem Tekin 5 Yıllık Suskunluğunu "Bana Bi'şey Olmaz" ile Bozdu!   Özlem Tekin 5 Yıllık Suskunluğunu "Bana Bi'şey Olmaz" ile Bozdu! Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 2:07 pm

Özlem Tekin 5 Yıllık Suskunluğunu "Bana Bi'şey Olmaz" ile Bozdu! 2mr7jbr

Geçtiğimiz günlerde Sony Music ile anlaşma imzalayan, albüm öncesi sözü ve müziği Burak Uçkun’a ait "Yatağım Boş" şarkısı ile albüm müjdesini veren Türk rock müziğinin kilometre taşlarından Özlem Tekin, 5 yıllık suskunluğunu "Bana Bi'şey Olmaz" ile bozdu.

Prodüktörlüğünü Cem Öcal’ın, müzik direktörlüğünü ise düzenlemelerin birçoğunda da imzası bulunan ünlü gitarist Can Şengün'ün üstlendiği, Ozan Doğulu süpervizörlüğünde hazırlanan albümdeki şarkılar Özlem Tekin dışında Can Şengün, Murat Çekem, Burak Uçkun imzası taşıyor.

11 şarkının yer aldığı albümde Özlem Tekin, düzenlemesini Tahsin Endersoy’un yaptığı "Aslan Yarim" isimli türküyü de kendine has tarzıyla müzikseverlerin beğenisine sunarken, 2004'te başrollerini Hale Soygazi ve Ceyda Düvenci ile paylaştıkları "Sil Baştan" dizisi için yazıp bestelediği aynı ismi taşıyan şarkı da "bana bi'şey olmaz" albümündeki yerini aldı.

Albümün çıkış öncesi ilk video klibi, sözü ve müziği Burak Uçkun ve düzenlemesi Can Şengün’e ait olan “Yatağım Boş” şarkısına Veli çelik yönetmenliğinde Terkos Gölü’nde 16 saatte çekildi. Türkiyede ilk defa bir sandala Jimmy Jib’in kurulduğu klip çekimlerinde yaklaşık altı saat bataklık ve suyun içinde kalan Özlem Tekin zor anlar yaşadı.

Özlem Tekin 5 Yıllık Suskunluğunu "Bana Bi'şey Olmaz" ile Bozdu!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» angeLa's art shop. (hepsi bana ait)