Green Day Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Green Day Turkey

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak!

+7
Rocker
@GreenDay
Billie.Özl
basket-case
dirNtyKilljoy
~ BiLLy J.
BjTrMk
11 posters
YazarMesaj
BjTrMk
39/Smooth
39/Smooth
BjTrMk

Teşekkür : 4

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! Left_bar_bleue0/0Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! Empty_bar_bleue  (0/0)
GreenDAy: GreenDay

Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! Empty
MesajKonu: Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak!   Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 2:04 pm

Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! Twilight-movie-02

Yönetmen Craig Moss, Twilight serisiyle dalga geçen bir film çekmeye hazırlanıyor.

"Fully Mooned" adını taşıyacağı söylenen film, Robert Pattinson ve Kristen Stewart'ın başrollerini paylaştığı Twilight serisinin parodisini beyaz perdeye yansıtacak. Düşük bütçeli olduğu açıklanan projenin bu sene hayata geçirilmesi ve önümüzdeki sene gösterime hazır olması planlanıyor.

Craig Moss'un daha önce yönetmenliğini üstlendiği parodi filmleri arasında "Saving Ryan's Privates" ve "The 41-Year-Old Virgin Who Knocked Up Sarah Marshall and Felt Superbad About It" bulunuyor.
~ BiLLy J.
39/Smooth
39/Smooth
~ BiLLy J.

Teşekkür : 2

MesajKonu: Geri: Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak!   Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 2:27 pm

aslında twilightı seviyorum ama pek kızmadım
ama harry potter a falan yapsalardı kızardım
merak ettim nasıl olacağını
saol
http://www.taylorlautnertrfan.yetkinforum.com
dirNtyKilljoy
Dookie
Dookie
dirNtyKilljoy

Teşekkür : 6

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! Left_bar_bleue0/0Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak!   Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 11:19 am

~ BiLLy J. demiş ki:
aslında twilightı seviyorum ama pek kızmadım
ama harry potter a falan yapsalardı kızardım
merak ettim nasıl olacağını
saol

Harry Potter yapsalardı ben de kızadım x]
basket-case
Dookie
Dookie

MesajKonu: Geri: Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak!   Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 6:47 am

böyle birşey var mı? o filmin adı vampires suck değil mi? ama onun fragmanını bir izleyin,iyi dalga geçmişler!
Billie.Özl
CO-Admin
CO-Admin
Billie.Özl

Teşekkür : 98

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! Left_bar_bleue65/65Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! Empty_bar_bleue  (65/65)
GreenDAy: ~Özlenen~

MesajKonu: Geri: Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak!   Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 8:25 am

Kesinlikle yapılması gereken bişeydi bence!! Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! 74147 Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! 264404
@GreenDay
Moderatör
Moderatör
@GreenDay

Teşekkür : 98

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
GreenDAy: @GreenDay

MesajKonu: Geri: Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak!   Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 8:36 am

youtube da dalga geçme amaçlı yapılmış videoları vardı ama bu daha iyi :D
Rocker
39/Smooth
39/Smooth
Rocker

Teşekkür : 100

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:

MesajKonu: Geri: Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak!   Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 12:46 pm

adı wampire suck çok güzel film internette izlemiştim :)
Whatsername
Admin
Admin
Whatsername

Teşekkür : 9

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! Left_bar_bleue20/0Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! Empty_bar_bleue  (20/0)

MesajKonu: Geri: Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak!   Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 4:02 pm

evet adı vampire suck ve harika olmuş :D twilightın ilk filmini izlemiştim oran biliyorm baya dalga geçmişler :D
basket-case
Dookie
Dookie

MesajKonu: Geri: Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak!   Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 1:43 pm

özellikle bella okulun kantinide masadayken edward'ı gördüğü sahne..edward'ın elinde pudra var yüzüne sürüyor xDD birde ormanda bella'ya ''ben bir katilim'' derlen alice'i vurması. daha çok var.ama iyi dalga geçmişler.
SkyHan
Kerplunk
Kerplunk
SkyHan

Teşekkür : 99

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:

MesajKonu: Geri: Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak!   Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 5:29 am

Fragmanı izledim bende ve bence süper olmuş :D Ellerine sağlık
Rey Degan
Dookie
Dookie
Rey Degan

Teşekkür : 0

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:

MesajKonu: Geri: Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak!   Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 2:30 am

Filmi duydum ama hiç izlemedim.Kesinlikle izlemeye değerdir Twilightla dalga geçtiği için. :)
Billie.D
Moderatör
Moderatör
Billie.D

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
GreenDAy: Billie.D

MesajKonu: Geri: Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak!   Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 8:08 am

Daha biraz önce izledim de daha iyi dalga geçemezlerdi heralde süper birşey olmuş. Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! 153461 Edward Jacobmanyaklığına da iyi değinmiş.İzlenmeli kesinlikle. Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak! 153461

Twilight Hayranları Buna Çok Kızacak!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Twilight