Green Day Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Green Day Turkey

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fall Out Boy ayrıldı...

2 posters
YazarMesaj
dirNtyKilljoy
Dookie
Dookie
dirNtyKilljoy

Teşekkür : 6

Kişi sayfası
Forum Tepkisi:
Fall Out Boy ayrıldı... Left_bar_bleue0/0Fall Out Boy ayrıldı... Empty_bar_bleue  (0/0)
GreenDAy: GreenDay

Fall Out Boy ayrıldı... Empty
MesajKonu: Fall Out Boy ayrıldı...   Fall Out Boy ayrıldı... Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 2:31 pm

Fall Out Boy ayrıldı... Fall20out20boy

Fall Out Boy grubunun bassisti Pete Wentz, gruptan ayrıldığını açıkladı. Solo bir projeyle devam etmeyeceğini belirten Wentz;
"Fall Out Boy için dağıldı diyebiliriz. Grup için 'çalışmalarına ara verdi' demek istemiyorum. Solo projem olmamasının yanında Fall Out Boy'la bir kez daha aynı sahneyi paylaştığımı düşünemiyorum. Hem grup içi hem de grup dışı ilişkilerimizde zorlu bir noktaya geldik. FOB'un bensiz devam etme ihtimali de var. Kim bilir, belki de her şey düzeldiğinde ben de yanlarında olurum. Bu düşmanlıkla verilmiş bir karar değil; olanlar kimsenin suçu değil. Hayranlarımız olarak bunları bilmeniz gerektiğini hissettim. Ben hala FOB'un en büyük hayranıyım ve şimdiye dek yaptıklarımızdan gurur duyuyorum." dedi...

Fall Out Boy çok fazla dinlediğim bir grup değildi, ama yine de ayrılmalarına üzüldüm...
~ BiLLy J.
39/Smooth
39/Smooth
~ BiLLy J.

Teşekkür : 2

Fall Out Boy ayrıldı... Empty
MesajKonu: Geri: Fall Out Boy ayrıldı...   Fall Out Boy ayrıldı... Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 8:17 am

inamıyorum ya, seviyordum ben bu grubu...
http://www.taylorlautnertrfan.yetkinforum.com

Fall Out Boy ayrıldı...
1 sayfadaki 1 sayfası